اخبار استان ها


آذربایجانشرقی جزء ۵ استان برتر کشور در اجرای نظارت بر پروژه های روستایی
در مراسمی با حضور دکتر پورمحمّدی استاندار آذربایجان شرقی، مهندس نخعی مدیرکل امور زیربنایی و مهندس ندایی کارشناس مسئول شبکه نظارت روستایی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و مهندس کرمی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجانشرقی لوح تقدیر دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به استاندار و دست اندرکاران شبکه نظارت روستایی این استان اعطا شد.


بر اساس جمع بندی شاخص های ارزیابی نظارت بر پروژه های روستایی کشور، استان آذربایجان شرقی به پیشنهاد معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به عنوان یکی از ۵ استان برتر برگزیده شد که توسط وزیر محترم کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

در مراسمی به همین مناسبت در محل استانداری آذربایجان شرقی لوح تقدیر مذکور توسط نمایندگان معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری به آقای دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی تقدیم شد. 

دکتر پورمحمدی ضمن تشکر از تلاشهای صورت گرفته در جهت کسب امتیاز کشوری، از فعال بودن حوزه روستایی استان تقدیر کرد و با اشاره به ظرفیت های خوب استان در حوزه های اقتصادی از ظرفیت احیا شده بوم گردی به عنوان یک فرصت مناسب در حوزه روستایی در این استان یاد کرد.

در این جلسه مهندس نخعی مدیر کل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری ضمن تشکر از حمایت های استاندار محترم، گزارشی از وضعیت تشکیل شبکه نظارت روستایی در این استان ارائه کرد.
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir


1393/5/21 سه‌شنبه
             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first
vice
 
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647  داخلی 1092