اخبار


مطالبات مردم مشگین‌شهر به جد پیگیری می‌شود
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری گفت: به مردم قول می دهم مطالبات مطرح شده را به جد پیگیری و به نماینده شهرستان گزارش خواهم کرد.


امیرحسین مدنی در جلسه شورای اداری شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت:  به مردم قول می دهم مطالبات مطرح شده را به جد پیگیری و به نماینده شهرستان گزارش خواهم کرد.

وی با بیان اینکه از طریق معاون اول ،بحث تکمیل پایاب سد سبلان و اینچه نو و احداث تصفیه خانه های شهید بنی هاشم و شهید سلیم زاده را دنبال خواهم کرد، گفت: سد اهلیمان در غرب مشگین شهر با ظرفیت 18 میلیون متر مکعب در اولویت کاری دولت در استان قرار خواهد گرفت.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری بیان کرد: افزایش تخصیص اعتبار برای چهار بانده کردن محور مشگین شهر اهر و مشگین شهر _ پارس آباد را به جد در هیات دولت مطرح خواهم کرد و بحث منطقه آزاد و راه آهن با منطق کارشناسی و دور از لابی های سیاسی با تمام توان در دولت دفاع نموده و حق مشگین شهر را لحاظ خواهیم کرد.

مدنی با بیان اینکه هشت کیلومتر محور گردشگری قینرجه مشگین شهر ردیف اعتباری فوری می‌گیرد، ادامه داد: بحث فاضلاب بارزیل را باید 12 سال پیش پیگیری و حل می کردند ، تعجب آور است چرا موضوع را پیگیری نکردند ، قول می دهم این مشکل توسط دولت حل شود.

وی افزود: مجتمع فرهنگی و علمی امام صادق ع در مشگین شهر احداث خواهد شد و تلاش می‌کنم برای تبدیل بخش های مشگین شهر به شهر و روستاهای بزرگ به شهر از کانال های مختلف پیگیری کنم.
عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir


1393/5/21 سه‌شنبه
             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first
vice
 
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647  داخلی 1092