اخبار


معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری: اولویت دولت بازگرداندن امید به جامعه است
معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: اولویت دولت بازگرداندن امید به جامعه است و در این خصوص با توجه به بالا بودن حجم مطالبات مردمی موارد اولویت‌بندی و در جلسه هیات دولت و شورای اداری استان مورد پیگیری قرار می گیرد.


جلسه شورای اداری شهرستان های شمال فارس به ریاست مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و با حضور فرمانداران، ائمه جمعه شمال فارس... در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی صفاشهر برگزار شد.

نماینده رئیس جمهور در شهرستان های شمالی فارس گفت: در دولت آیت الله رییسی اولویت بازگرداندن امید به جامعه است و در این خصوص با توجه به بالا بودن حجم مطالبات مردمی موارد اولویت بندی و در جلسه هیات دولت و شورای اداری استان مورد پیگیری قرار می گیرد.

مدنی به نیاز ویژه شهرستان خرم بید به مراکز درمانی و بیمارستان مجهز اشاره و در خصوص تامین اعتبار و پیگیری سه مرکز جامع سلامت شهرستان گفت: موارد احصا و در دستور کار پیگیری قرار می گیرد. 

تقویت کارگاه های صنایع تبدیلی، تامین آب پایدار ، دسترسی شهرستان های شمالی به آزاد راه شیراز - اصفهان، افزایش سهمیه اشتغال و تسهیلات بنیاد برکت و ... از مواردی بود که نماینده رئیس جمهور ضمن تاکید و اهتمام بر اجرای آنها قول پیگری و طرح در جلسه شورای اداری استان به ریاست رئیس جمهور داد.

خرم‌بید یکی از قطب‌های اصلی کشاورزی در فارس است

در این جلسه فرماندار خرم بید ضمن بیان مسائل و مشکلات حوزه صنعت، کشاورزی و خدماتی و همچنین نیاز مراکز صنعتی به حمایت های تسهیلات سرمایه در گردش و سرمایه ثابت جهت توسعه و بهره وری بیشتر از مراکز صنعتی موجود تاکید کرد.

صادق کریمی همچنین خرم بید را یکی از قطب های مهم کشاورزی استان خواند و در این خصوص خواستار توسعه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی شد.

امام جمعه بوانات نیز در این جلسه به بحث بنگاه محوری بانک ها اشاره کرد و خواستار رفع این مشکل و بکارگیری منابع در تولید و اشتغال شد.

حجت الاسلام زارع  همچنین نیاز توسعه ریلی و ارتباط جنوب به غرب کشور را از طریق پیگیری مسیر ریلی در شهرستان های شمالی را خواستار شد.

عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir


1393/5/21 سه‌شنبه
             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first
vice
 
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647  داخلی 1092