اخبار


همزمان با سفر یک روزه معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری به استان قزوینبهره برداری چند طرح روستایی در مناطق مختلف استان قزوین
۸۶ پروژه مشارکتی بهسازی معابر روستایی امروز در مناطق مختلف استان به بهره برداری رسید.


برای اجرای این طرح‌ها که با حضور معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری بهره برداری از پروژه‌های مشارکتی بهسازی معابر روستایی در مناطق مختلف استانافتتاح شد بیش از ۷۵۰ میلیارد ریال به میزان ۲۷۰ هزار متر مربع هزینه شد.
همچنین مدرسه ۳ کلاسه شهید ذبیح اله اسلامی روستای جرندق ضیاءآباد افتتاح شد.
این مدرسه سه کلاسه در زمینی به مساحت ۸۷۰ متر مربع با اعتبار بیش از  ۱/۵ میلیارد تومان با مشارکت ۳۰ درصدی خیر مدرسه‌ساز فرزاد اسلامی به بهره برداری رسید.
افتتاح چاه آب شرب در روستای کنشکین با ۱۲ میلیارد ریال، کارگاه خیاطی با اعتبار یک میلیارد ریال و روکش آسفالت  از روستای کنشکین به شیرازک به طول چهار کیلومتر مربع با۲۵ میلیارد ریال اعتبار انجام شد.
معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری در مراسم افتتاح این طرح در تاکستان گفت: دولت، نگاه ویژه‌ای به محرومیت زدایی، توسعه و آبادانی روستا‌ها دارد.
سیدامیر حسین مدنی در مراسم افتتاح طرح روستایی در شهرستان تاکستان با تبریک روز ملی روستا افزود: ۱۵ برنامه راهبردی در حوزه‌های مختلف از جمله سلامت، اصلاح راه روستایی، مسکن، اشتغال و کار تدوین شده است تا خدمت رسانی به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته به نحوه شایسته‌ای انجام شود.
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین هم گفت: روستا کانون تولید، اشتغال و رونق اقتصادی است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir


1393/5/21 سه‌شنبه
             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first
vice
 
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647  داخلی 1092