اخبار


معاون مناطق محروم ریاست جمهوری:پروژه‌های نیمه‌تمام هلیلان در اولویت افتتاح قرار دارد
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اشاره به اینکه یکی از مباحث مهم سفر رییس‌جمهوری در سفر به ایلام بحث توجه ویژه به شهرستان هلیلان بود، گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام این شهرستان در اولویت افتتاح قرار دارد.


امیرحسین مدنی روز چهارشنبه در دیدار با استاندار ایلام افزود: در این راستا طی بازدید امروز از هلیلان، مشکلات این شهرستان جمع‌بندی و جهت تصمیم‌گیری  به دفتر رییس‌جمهوری ارائه می‌شودـ

وی یادآور شد: هلیلان طی سال‌های گذشته از بخش به شهرستان تبدیل شد و باید این منطقه توسعه یابد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اظهار داشت: در بازدید از منطقه پروژه‌های اولویت‌دار بررسی و در این راستا تصمیم‌گیری می‌شود.

استاندار ایلام نیز  در این دیدار گفت: قرارگاه محرومیت‌زدایی شهرستان هلیلان به ریاست استاندار در سه بخش اجتماعی، عمرانی و اقتصادی راه‌اندازی شده است و اهداف مهمی را دنبال می‌کند.

محمد نوذری افزود: کمیته عمرانی مسوولیت زیرساخت‌ها، اقتصادی پروژه‌های اقنصادی اشتغالزایی و کمیته اجتماعی نیز مربوط به بهداشت و درمان، مدرسه و مسائل مربوط به این حوزه‌هاست.

وی اضافه کرد: اجرای این طرح‌ها سبب توسعه هلیلان می‌شود که باید در این راستا  طی دو سال آینده مدیران با ظرفیت‌های موجود در این راستا تلاش کنندـ

پیرو دستور رییس‌جمهوری در سفر هفته گذشته به استان ایلام مبنی بر بررسی مشکلات شهرستان هلیلان، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری امروز وارد ایلام شد.

وی در بدو ورود پس از دیدار با استاندار ایلام راهی شهرستان هلیلان خواهد شد تا از طرح‌های محرومیت‌زدایی این شهرستان بازدید کند.

عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir


1393/5/21 سه‌شنبه
             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first
vice
 
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647  داخلی 1092