اخبار استان ها


باحضور نمایندگان معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری؛شبکه نظارت روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد
شبکه نظارت روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مهندس نخعی مدیرکل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، مدیران کل دستگاه های اجرایی و اعضای شبکه نظارت روستایی بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.


در نشست هم اندیشی اعضای شبکه نظارت روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیران شبکه نظارت ملی، مهندس فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن تاکید بر نظارت علمی از تشکیل این شبکه استقبال کردند.
وی توجه به برنامه ریزی یکپارچه با هدف توسعه روستاها را یکی از برنامه های دولت دانست و از خدمات چشمگیر دولت تقدیر نمود.
مهندس نخعی مدیرکل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری با بیان ضرورت پوشش سطح نظارت در مناطق روستایی، عنوان کرد: درسطح ملی سالانه بر ۱۰۰۰ طرح روستایی نظارت صورت میگرفت و با اضافه شدن نظارت استانها این تعداد به ۵۰۰۰ طرح و پروژه در سال افزایش یافته است.
وی اظهار امیدواری کرد که این پوشش نظارتی با راه اندازی شبکه های شهرستانی و منطقه ای به ۲۰۰۰۰ پروژه در سال افزایش یابد و متناسب با میزان تخصیص از ۳۰ تا ۵۰ درصد حجم پروژه های در دست اجرا را شامل گردد. 
مدیرکل امور روستایی استانداری نیز در این نشست ضمن بیان بخشی از فعالیت های روستایی انجام شده در این استان، از موازی کاری تعدادی از دستگاه های فعال در حوزه روستا گلایه داشت و عنوان کرد: وجود هماهنگی و انسجام در فعالیت ها درکاهش‌ هزینه ها و افزایش بهره وری بسیار موثر خواهد بود.
در پایان، روند فعالیت این شبکه برای اعضا تشریح و جلسه با پاسخ به پرسش های حاضرین خاتمه یافت.
عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir