اخبار استان ها


با حضور نمایندگان معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری؛اولین نشست هم اندیشی با موضوع نظارت روستایی در استان کرمانشاه برگزار شد
شبکه نظارت روستایی استان کرمانشاه با برگزاری اولین نشست هم اندیشی و انتقال تجربیات با موضوع نظارت روستایی، در محل استانداری کرمانشاه بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.


در این نشست که با حضور مدیر کل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری، مدیرکل و معاونین دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، معاونین عمرانی فرمانداری ها، مسئولین فنی دهیاریها و نمایندگان دستگاههای اجرایی استان کرمانشاه برگزار گردید، آخرین وضعیت عملکرد نظارتی این استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مهندس نخعی با بیان اهداف شبکه سازی و نظارت سیستمی، نسبت به اهتمام و توجه ویژه معاون اول رئیس جمهور و دستورات موکد ایشان بر ضرورت توجه به مباحث نظارتی نکاتی را متذکر شد.
مدیرکل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی در ادامه با ارائه نحوه مستندسازی و چگونگی ارزیابی عملکردهای سه ماهه استان، ضرورت هماهنگی بین بخشی با دستگاه های اجرایی استان را مورد تاکید قرار داد.
مهندس خسروانی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری نیز ضمن گزارش روند نظارت سه ماهه دوم سال ۹۸ به جایگاه فعلی رتبه بندی استان اشاره کرد و ظرفیت نظارتی و عملکردی استان را بسیار بالا دانست و خواستار همکاری مناسب دستگاههای اجرایی شد.
وی ضمن قدردانی از توجه ویژه استاندار محترم کرمانشاه به مباحث روستایی بخصوص نظارت بر عملکرد طرحها، ارتقای جایگاه استان در رسیدن به رده بندی با رتبه بالای کشور را مطرح نمود.
در پایان، جلسه پرسش و پاسخ اعضای شبکه نظارت روستایی استان با مسئولین حاضر برگزار گردید.
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir