اخبار استان ها


استاندار تهران:حمایت از کالای ایرانی و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی معضل حاشیه نشینی در کلانشهرها را رفع خواهد کرد
محسنی بندپی، استاندار تهران در برنامه تهران 20 شبکه پنج رسانه ملی با اشاره به برگراری چهارمین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور توسط معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت:حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستائیان و مهاجرت معکوس به روستاهای کشور اختصاص داده شده است.


انوشیروان محسنی بندپی در برنامه تهران ۲۰ شبکه پنج سیما با اشاره به ساماندهی حاشیه نشینان اظهار داشت: موضوع حاشیه نشینی دارای متولی است که وزارت راه و شهرسازی با همکاری و مشارکت سازمان مدیریت اجتماعی وزارت کشور توامان در حال فعالیت هستند تا حاشیه نشینی کاهش پیدا کند.

وی ادامه داد: رونق تولید، اشتغال و حفظ اشتغال موجود به عنوان یک اصل راهبردی برای تقویت اقتصاد در اولویت قرار دارد که در بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری نیز بر آن تاکید شده است که حمایت از کالای ایرانی و ایجاد اشتغال جدید در مناطق روستایی کشور می تواند معضل حاشیه نشینی را به حداقل برساند.

محسنی بندپی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای ایجاد رفاه آحاد جامعه خاطرنشان کرد: باید با حمایت از صاحبان تولید و صاحبان صنایع از یکسو و ممنوعیت ورود کالاهای مشابه داخلی از سوی دیگر تسهیلات و زیرساخت های لازم را برای معیشت مردم فراهم کرد.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir