اخبار استان ها


استاندار تهران:کسب رتبه نخست شهرستان اسلامشهر در اشتغال‌زایی روستایی
محسنی بندپی، استاندار تهران گفت: در نیمه نخست سال ۹۸ شهرستان اسلامشهر با اشتغال‌زایی برای بیش از ۴۰۰۰ نفر بالاترین رتبه را در زمینه اشتغال روستایی کسب کرده است.


 انوشیروان محسنی بندپی امروز در آئین افتتاحیه و تأسیس دهیاری روستای شاتره در بخش مرکزی شهرستان اسلامشهر اظهار داشت: در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به روستاهای کشور شده و اختصاص 105 میلیارد دلار برای اشتغال روستایی شرایطی را فراهم ساخت تا شاهد دو رویداد مهم در تهران باشیم.

وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه توانمندسازی روستائیان و نیز ارائه گزارش 5 وزارتخانه به رئیس جمهور درباره اقدامات توسعه‌ای که در روستاها انجام شده دو اتفاق مهم است که برای توسعه و اشتغال روستایی صورت گرفته است.

استاندار تهران با اشاره به اینکه روستا کانون تولید اشتغال، وحدت و همبستگی است تصریح کرد: اگر می‌خواهیم سرریزها و آسیب‌ها را کمتر کنیم باید یک نگاه همه‌جانبه به توسعه روستاها داشته باشیم و خوشبختانه این موضوع به‌ویژه در شهرستان‌های استان تهران دوچندان تحقق یافته است.

محسنی بندپی در پایان خاطرنشان کرد: شهرستان اسلامشهر در زمینه اشتغال روستایی نسبت به اعتباراتی که در سال 97 دریافت کرده به تناسب جمعیت رتبه نخست در شاخص اشتغال داشته و در نیمه نخست سال 98 نیز با اشتغال‌زایی برای بیش از 4000 نفر بالاترین رتبه را در زمینه اشتغال روستایی کسب کرده است.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir