اخبار استان ها


استاندار کهگیلویه و بویراحمد:ابلاغ 20 میلیارد تومان اعتبار دستاورد سفر معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد
کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دستاوردهای سفر معاون توسعه روستایی ریاست‌ جمهوری به این استان اشاره کرد و گفت: درپی سفر دکتر امید 20 میلیارد تومان از محل ردیف‌های اعتباری که تاکنون به آنها توجه نشده بود ابلاغ اعتبار انجام شد.


حسین‌ کلانتری ظهر امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با دنیای استکبار هستیم، اظهار داشت: دشمنان تمام توان خود را به کار بسته و تلاش می‌کنند که ما حداقل درآمد و حداقل فروش نفت را هم نداشته باشیم گرچه در این تصمیم خود شکست خوردند.

وی به ماجرای تحریم وزیر امور خارجه ایران اشاره کرد و افزود: این موضوع نشان‌دهنده قدرت ملت ایران و نشان‌دهنده این است که وزیر امور خارجه ما آنچنان درست ایفای نقش کرده که سیستم آمریکایی که ادعا می‌کند ابرقدرت است به هم می‌ریزد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در این شرایط دشمنان فشار حداکثری می‌آورند و ما مقابله حداکثری انجام می‌دهیم، گفت: دشمن تصور می‌کرد که با فشار اقتصادی، پروژه‌های عمرانی ما تعطیل می‌شود اما با تدبیر و با بهره‌گیری از اسناد خزانه، کارها در حال پیش رفتن بوده و حتی در برخی جاها سرعت پروژه‌ها نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.

کلانتری به دستاوردهای سفر دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست‌جمهوری به این استان اشاره داشت و عنوان کرد: در این سفر 20 میلیارد تومان از محل ردیف‌های اعتباری که تاکنون به آنها توجه نشده بود ابلاغ اعتبار کردیم.

وی با بیان اینکه تعامل بین‌بخشی دستگاه‌ها در استان بسیار ضعیف است، ابراز کرد: رای‌گیری‌های ما در شورای برنامه‌ریزی باید در راستای مصوبات کارگروه‌های ذیل بوده و نه در جهت مخالف آنها باشد.
 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اجرای طرح جامع گردشگری استان، گفت: باید کارگروه گردشگری را قوی‌تر و کارشناسی‌تر برگزار کنیم تا با حداقل زمان در شورای برنامه‌ریزی در رابطه با طرح‌های گردشگری تصمیم‌گیری شود و مطرح کردن موضوع در شورای برنامه‌ریزی صرفا در جهت رفع ابهام باشد.

کلانتری خواستار نظارت جدی بر تسهیلات پرداختی به طرح‌های اقتصادی شد و عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران پیگیری کنند که اعتبارات در جای خودش هزینه شود.

وی با بیان اینکه نگاه دستگاه‌های نظارتی نگاه مچ‌گیری نبوده و نگاه پیشگیری است، گفت: در بحث استخدام های غیرقانونی هم گفتیم دستگاه‌های نظارتی طبق قانون به وظایف خود عمل کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: قانون برای ما تکلیف است و هر تخلفی در پرونده افراد است باید مطابق با قانون پاسخ دهند.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir