اخبار استان ها


مدیر کل امور روستایی استانداری بوشهر:روند پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی استان بوشهر مطلوب است
دهقانی، مدیر کل امور روستایی استانداری بوشهر اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و رفع معضل بیکاری در مناطق روستایی از اولویت‌های اساسی است و در این مسیر از همه ظرفیت موجود بهره می‌بریم.


مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان بوشهر افزود: با عنایت به تخصیص مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل موضوع تفاهم نامه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم‌کشور، بنیاد علوی و بانک سینا در سال ۹۷ و فرصت محدود باقی مانده برای جذب اعتبارات فوق، جلسه بررسی آخرین وضعیت پرونده‌های معرفی شده به بانک با دعوت از متقاضیان، دستگاه‌های اجرایی ذیربط و بانک سینا به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل و به بررسی موانع و مشکلات تحقق طرح‌های اشتغال معرفی شده به بانک سینا پرداخته شد.

وی با اشاره به روند مطلوب پرداخت تسهیلات و پیشرفت طرح‌های اشتغال مذکور عنوان کرد: ۳۴ طرح شامل ۱۱ طرح در حوزه جهاد کشاورزی، ۳ طرح حوزه راهداری، ۷ طرح شیلات، ۹ طرح صنایع و معادن، ۲ طرح میراث فرهنگی، یک طرح محیط زیست و یک طرح در حوزه علوم پزشکی است.

دکتر دهقانی از ایجاد ۳۱۳ شغل جدید در روستاهای استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: امیدوار هستیم تا پایان تیرماه با جذب تمام سهمیه تخصیص یافته به استان، شاهد ایجاد ۳۱۳ فرصت شغلی جدید در روستاهای استان باشیم.

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: از مجموع تسهیلات فوق بیشترین میزان اشتغال و مبلغ تسهیلات درخواستی مربوط به طرح‌های حوزه صنایع و معادن با ۱۳۰ فرصت شغلی جدید است.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir