اخبار استان ها


استاندار یزد:روند فعالیت‌ها در مسیر توسعه استان امیدوارکننده است
طالبی، استاندار یزد با تاکید بر همدلی و هم افزایی همه دستگاه‌ها و نهادها و تقویت ارتباط با بخش خصوصی، گفت: روند فعالیت‌ها در بخش تولید، اشتغال و در مسیر توسعه استان امیدوارکننده است.


«محمدعلی طالبی» در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، برگزار شد،‌ با تقدیر از تهیه طرح توسعه ‌اقتصادی و اشتغال‌زایی در روستاهای شهرستان‌های ابرکوه، خاتم و مهریز، ‌اظهار کرد: در تدوین این طرح می بایست ملاحظات فرمانداران جدید هم اعمال می شد که بعد از تصویب در شورای برنامه ریزی و توسعه استان لازم است اصلاحاتی با نظرات فرماندارن تهیه و اجرا شود.
وی افزود: نتیجه جلسات امروز با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران بانک مرکزی، مسئولان استان ‌و تولیدکنندگان برای توسعه استان مثبت بوده ولی برای ادامه روند امیدوارانه فعالیت ها در این مسیر و در بخش تولید نیازمند همدلی و هم افزایی همه دستگاه‌ها و نهادها و تقویت ارتباط بیشتر با بخش خصوصی هستیم.
‌استاندار یزد گفت: علی‌رغم مسائل و مشکلات کشور، روند فعالیت‌ها در مسیر توسعه استان امیدوارکننده و فراتر از انتظار بوده است.
طالبی در پایان سخنان خود با تقدیر ویژه از رئیس مجمع نمایندگان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به دلیل برگزاری جلسات با مسئولان کشوری برای حل مشکلات استان، تصریح کرد: دلسوزی نمایندگان استان در چند ماه اخیر نسبت به مسائل و اولویت های توسعه ای استان قابل ستایش است و امیدواریم در ادامه با این فعالیت‌ها و تقویت ارتباط و مشارکت با بخش خصوصی مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان استان حل و فصل شود.
گفتنی است؛ در ابتدای این جلسه برنامه توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی شهرستان‌های ابرکوه، خاتم و مهریز موضوع ماده ۲۷ قانون برنامه ششم توسعه کشور با ارائه طرحی در این خصوص توسط دانشگاه یزد و چهار طرح عمرانی، آموزشی و پژوهشی دستگاه‌ها با اعتبار با‌لغ بر ۲۰ میلیارد ریال بررسی شد.

 
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir