اخبار استان ها


۷۲ هزار نفر از روستائیان استان خوزستان متاثر از سیلاب هستند
حسینی، مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان گفت: در مجموع بالغ بر ۷۲ هزار نفر از روستائیان استان متاثر از سیلاب بوده که ۳۴ هزار نفر نیز بدلیل آبگرفتگی گسترده از مناطق روستایی تخلیه شده اند که با مدیریت ستادهای استانی درحال خروج از حالت بحرانی هستند.


حسینی، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان ضمن ابراز همدردی با مردم سیل زده مناطق روستایی این استان، از حضور موثر استاندار و سایر دستگاه‌های حمایتی و مردم دلسوز تقدیر و تشکر نمودند که کمک شایانی به پیشبرد اهداف امدادی و خدمات رسانی نموده اند.

وی افزود: روستاهای متاثر از سیلاب در شهرستانهای اهواز، کارون، حمیدیه، باوی، شادگان، دشت آزادگان، شوش، شوشتر،دزفول، هویزه بوده که از طریق دهیاران و شوراها و بخشداری های مربوطه به صورت شبانه روزی وضعیت آمار و اطلاعات را دریافت نموده و جهت خدمات رسانی به ستاد پشتیبانی و امداد رسانی استانداری ارسال و از آن طریق به دستگاه اجرایی جهت انجام کار اعلام شده است.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان عنوان کرد: ۹۸ روستا در محاصره سیل و بدون راه مطلوب زمینی بوده و دچار آبگرفتگی شده اند و در مجموع بالغ بر ۷۲ هزار نفر از روستائیان استان متاثر از سیلاب هستند که ۳۴ هزار نفر بدلیل آبگرفتگی گسترده از روستاها تخلیه شده اند که با مدیریت ستادهای استانی درحال خروج از حالت بحرانی هستند. 

عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir