اخبار استان ها


براساس تفاهم نامه این معاونت و بانک سینا؛باجه بانک سینا در شهرستان یاسوج به بهره برداری رسید
در مراسمی با حضور مقامات استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد، نمایندگان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیر منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد بانک سینا، باجه این بانک در شهر یاسوج به بهره برداری رسید.


این باجه در راستای سیاست های بنیاد مستضعفان مبنی بر ایجاد توسعه پایدار در مناطق کمتر برخوردار و به منظور ارائه بهینه خدمات و حمایت از طرح های اشتغالزا در این منطقه ایجاد شده است.

آقای فیلی معاون عمرانی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت ها و اقدامات بانک سینا در کمک به توسعه اشتغال در مناطق روستایی، حضور بانک سینا را در این شهر مغتنم برشمرد و ابراز امیدواری کرد این حضور برای مردم منطقه منشاء آثار و برکات خوبی باشد. 

آقای شاکری مدیر منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد هم با تشریح اقدامات بانک سینا در زمینه توسعه اشتغال مناطق روستایی گفت: بانک سینا از طریق انعقاد تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی، تسهیلات یارانه دار را در اختیار متقاضیان ایجاد طرح های اشتغال زا در مناطق روستایی قرار می دهد که در همین راستا در منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد تا 22 دی ماه جاری تعداد 183  طرح به مبلغ 1 هزار و 270 میلیارد ریال مصوب شده که از این تعداد 167 طرح به مبلغ 1 هزار و 124 میلیارد ریال منجر به انعقاد قرارداد شده است. همچنین 49 طرح از طرح های یادشده به مرحله بهره برداری و تولید رسیده است.
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir