اخبار استان ها


مدیرکل امور روستایی استانداری ایلام:شرایط پرداخت تسهیلات بانک سینا تسهیل شده است
یونس آزادی، شرایط طرح های متقاضیان تا مرحله تصویب در بانک را خوب توصیف کرد و گفت: در حال حاضر بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال طرح مصوب در بانک سینا وجود دارد که متقاضیان این طرح ها لازم است هرچه سریعتر اقدامات لازم درخصوص انعقاد قرارداد و پرداخت تسهیلات را انجام دهند.


یونس آزادی، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ایلام درجلسه بررسی وضعیت تسهیلات بانک سینا که با حضور نمایندگان بنیاد علوی کشور، نمایندگان سرپرستی بانک سینا در کرمانشاه  و اعضاء کمیته اجرایی این تسهیلات در استان برگزار شد، از متقاضیان استفاده تسهیلات اشتغال زایی دعوت کرد از تسهیلات موضوع تفاهمنامه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، بنیاد علوی و بانک سینا بهره مند شوند.

وی شرایط طرح های متقاضیان تا مرحله تصویب در بانک خوب توصیف کرد و گفت: در حال حاضر بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال طرح مصوب در بانک سینا وجود دارد که متقاضیان این طرح ها لازم است هرچه سریعتر اقدامات لازم را جهت انعقاد قرارداد و پرداخت تسهیلات به آنان را انجام و دستگاههای اجرایی نیز بایستی پیگیری لازم را در این زمینه بعمل آورند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری به برخی ضوابط دست و پاگیر در دستگاههای اجرایی اشاره و به عنوان نمونه گفت: بخشنامه ارسالی از جانب وزارت جهاد کشاورزی، پرداخت تسهیلات به طرح های مرتبط با دام های اصلاح نژاد شده از جمله بز سانن را با مشکل مواجه کرده است.

لازم به ذکر است در این جلسه، نمایندگان بنیاد علوی کشور و سرپرستی بانک سینا توضیحاتی را در خصوص وضعیت این تسهیلات در کشور و استان ارائه نمودند و نمایندگان دستگاههای اجرایی نیز به بیان مشکلات و پیشنهادات مرتبط با این تسهیلات پرداختند.

 
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir