اخبار استان ها


مدیر صنایع تبدیلی استان بوشهر:جمایت از صنایع تبدیلی کشاورزی و ایجاد سردخانه در استان بوشهر
قلی پور،‌ مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: ازصنایع تبدیلی کشاورزی و ایجاد سردخانه در این استان حمایت می‌شود.


قلی‌پور بعد از بازدید از طرح‌های صنایع تبدیلی بخش کشاورزی استان بوشهر اظهار داشت: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از وضعیت اجرای طرح‌ها در استان بازدید کردند.

وی اضافه کرد: یک طرح بسته بندی خرما و یک طرح سردخانه نگهداری هزار تنی در روستای شاهیجان شهرستان دشتستان با حضور  معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور کلنگ زنی شد.

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بیان کرد: تسهیلات مناسبی به منظور توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی در بخش صنایع تبدیلی و غذایی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های کشاورزی در حوزه خرما و صنایع تبدیلی درشهرستان دشتستان، سازمان جهاد کشاورزی از اینگونه طرح‌ها درحوزه خرما صنایع تبدیلی آن و سردخانه‌های نگهداری، حمایت می‌کند.

قلی‌پور بیان کرد: امیدواریم با اعطای تسهیلات بیشتر و مناسب بخصوص در مناطق روستایی بتوان زمینه را برای ایجاد و توسعه بیشتر صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان‌ها فراهم کرد.

عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir