اخبار استان ها


گنبدکاووس رتبه اول جذب تسهیلات اشتغال روستایی را کسب کرد
کریمی، فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از کسب رتبه اول این شهرستان در جذب تسهیلات اشتغال روستایی خبرداد و گفت: برابر تازه ترین آمار این شهرستان در بین 14 شهرستان استان گلستان رتبه اول را در این زمینه کسب کرده است.


عبدالقدیر کریمی امروز(دوشنبه)درجلسه شورای اداری این شهرستان افزود: شهرستان گنبد از آغاز سالجاری تاکنون موفق به جذب 190 میلیارد ریال تسهیلات روستایی شده که در این زمینه اقدامات کارگروه اشتغال شهرستان قابل تقدیر است.

وی با برجسته دانستن نقش گنبدکاووس در جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان نیز عنوان کرد: 55 تا 60 درصد سرمایه گذاری بخش خصوصی استان گلستان در حوزه های محتلف اقتصادی در این شهرستان انجام شده که گویای وجود ظرفیت های مطلوب برای اجرای پروژه های اقتصادی در این شهرستان است.

معاون استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری دومین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در این شهرستان در آذرماه خطاب به مسئولین ادارات مرتبط بویژه اداره میراث فرهنگی شهرستان گفت: باید با برنامه ریزی خوب نسبت به برگزاری مطلوب این جشنواره اقدام شود تا شاهد تاثیرگذاری بیشتر آن نسبت به سال گذشته باشیم.

شهرستان گنبدکاووس که با بیش از پنج هزار کیلومتر مربع وسعت، بزرگترین شهرستان استان گلستان از نظر گستره جغرافیایی است که بیش از 350 هزار نفر جمعیت در شرق این استان واقع است.
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir