اخبار استان ها


شهر و ۲۹۲ روستای استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی برخوردار است
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته ۴ شهر و ۹۰ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند گفت: با اقدامات انجام شده تاکنون ۲۵ شهر و ۲۹۲ روستا در خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارد.


سید محمود هاشمی  شامگاه یکشنبه در بازدید از طرح‌های گازررسانی استان اظهار داشت: در سال گذشته 4 شهر و 90 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شد.

وی گفت: با اقدامات انجام شده تاکنون 25 شهر و 292 روستا مشتمل بر 95 درصد خانوار شهری و 46 درصد خانوار روستایی استان خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی بیان کرد: سال گذشته بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش‌های مختلف استان به مصرف رسیده است.

هاشمی افزود: سال گذشته بیشترین میزان مصرف گاز روزانه 6.3 میلیون مترمکعب مربوط به اوج مصرف در روزهای سرد زمستان و کمترین میزان مصرف 1.9 میلیون مترمکعب بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به  سهم 61 درصدی مصرف گاز طبیعی در بخش نیروگاهی نسبت به مصرف کل استان در سال گذشته ، افزود: بخش نیروگاهی استان در این مدت با مصرف 911 میلیون متر مکعب بیشترین مصرف را داشته است.

وی با بیان اینکه پس از آن بخش‌های خانگی، تجاری و عمومی با مصرف بالغ بر 379 میلیون متر مکعب، 25 درصد میزان مصرف گاز طبیعی در استان در سال گذشته را به خود اختصاص داده است تصریح کرد: در بخش‌های صنعتی، سیمان و حمل و نقل نیز در مجموع 14 درصد گاز طبیعی در استان مصرف شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی بیان کرد: سال گذشته با همت و تلاش کارکنان این شرکت در راستای توسعه شبکه گازرسانی و برنامه‌های شرکت ملی گاز ایران اقدامات ارزشمندی در استان انجام شده است.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir