اخبار استان ها


۱۰۰ میلیارد ریال جهت آبرسانی به مجتمع روستایی سهران بشاگرد اختصاص یافت
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان گفت: با حمایت استاندار هرمزگان ۱۰۰ میلیارد ریال جهت آبرسانی به مجتمع روستایی سهران بشاگرد اختصاص یافت.


عبدالحمید حمزه‌پور اظهار داشت: مجتمع بزرگ سهران در شهرستان بشاگرد دارای 55 روستا و جمعیتی بالغ‌ بر 16 هزار و 500 نفر است که محل تأمین آب آشامیدنی این مجتمع روستایی از سد سهران است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه گنجایش سد سهران قریب به چهار میلیون مترمکعب است گفت: سد سهران به‌ عنوان تنها منبع پایدار و مطمئن موجود آبی در این شهرستان است.

این مقام مسئول اضافه کرد: عملیات اجرایی این مجتمع بزرگ با اعتباری بالغ‌ بر 28 میلیارد ریال در سال گذشته آغاز شد که جهت ادامه پروژه با حمایت استاندار هرمزگان اعتباری بالغ‌ بر 100 میلیارد ریال از محل ردیف‌های ملی به این پروژه مهم اختصاص یافت.

حمزه‌پور اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان در راستای انتخاب پیمانکار جهت اجرای این پروژه در مرحله مناقصه است همچنین پیش‌بینی می‌شود با تأمین اعتبار در دوره زمانی یک‌ ساله حداقل تعداد 9 روستا با جمعیتی بالغ‌ بر هزار و 928 نفر از مجموع کل روستاهای این مجتمع از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان تصریح کرد: در راستای تکمیل پروژه مذکور اعتباری معادل 600 میلیارد ریال مورد نیاز است که این شرکت پیگیری‌های لازم را جهت تأمین و تکمیل پروژه‌ها به عمل می‌آورد.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir