اخبار استان ها


ضریب نفوذ گازطبیعی در روستاهای کردستان به ۸۰ درصد رسید

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در راستای اقدامات صورت گرفته میزان ظریب نفوذ گاز طبیعی در روستاهای کردستان به ۹۰ درصد رسید.

احمد فعله گری در نشست با پیمانکاران و روسای واحدهای مرتبط، گفت: پیمانکاران در بخش اجرای پروژه های گازرسانی  و خدمات پشتیبانی بازوان اجرایی شرکت های گاز استانی بوده که در جهت ارائه خدمات سریع تر و مطلوب تر بدست مشترکین گاز طبیعی گام برمی دارند .

وی با بیان اینکه تمامی پیمانکاران، ذینفعان ما محسوب می شوند، اظهار داشت: برای برقراری ارتباط موثر و شفاف بین پیمانکاران و شرکت گاز استان کردستان این  جلسه تشکیل تا مسائل و مشکلات بصورت حضوری مطرح و راهکارهای عملی برای حل مسائل شناسایی گردد .

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان در مورد رضایت پیمانکاران اظهارداشت: در جهت سیستم تعالی سازمانی برای سنجش میزان رضایت پیمانکاران از شرکت گاز استان کردستان نظرسنجی صورت گرفته و در این نظرسنجی نقاط قوت و نقاط قابل بهبود شناسایی و سعی می گردد در جهت ارتقاء نقاط قوت و قابل بهبود اقدامات عملی صورت گرفته و در دوره بعدی قابل لمس باشد.

وی در مورد اهداف و برنامه های شرکت گاز استان کردستان گفت: برای ارتقاء ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش روستایی برنامه های مدونی تنظیم گردیده و در نظراست ظریب نفوذ گاز در بخش روستایی که در اول سال جاری ۷۶ درصد بود در پایان سال به ۸۸ درصد افزایش یابد و در حال حاضر این ضریب ۸۰ درصد می باشد و می توان گفت تا حد زیادی این بخش محقق شده است.

فعله گری در مورد بکارگیری پیمانکاران اظهارداشت: اغلب پیمانکاران بکارگیری در بخش پروژه های اجرایی و خدماتی بومی بوده و این امر جای خرسندی دارد که پیمانکاران بومی و محلی و آشنا با جفرافیای استان و آگاه به مسائل فرهنگی و اجتماعی منطقه اشتغال دارند و قادرند تمامی پروژه های گازرسانی این استان را که در مقایسه با سایر استان های دیگر از صعوبت و سختی خاصی برخوردارست به سرانجام برسانند و این جای تقدیر و تشکر دارد.

وی ادامه داد: استان کردستان  در حالیکه در تعدادی از شاخص ها از کل کشور دارای ضریب پایین تری است ولی به یاری خداوند و زحمات و تلاش شما عزیزان در بخش شاخص گازرسانی جزء ۱۰ استان برتر کشور محسوب می گردد و این نشان از تلاش بی وقفه پیمانکاران شریف این بخش دارد.

فعله گری گفت: شرکت گاز استان کردستان بدنبال کسب اعتبار در بین مردم است و رسیدن به این هدف جزء به کمک پیمانکاران و عوامل اجرایی مسیر نخواهد گردید ، پس بایستی کیفیت خدمات به مردم ارتقاء یافته تا میزان رضایت مندی نیز افزایش یابد.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir