كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار استان ها


دیدار مدیرکل دفتر روستایی استانداری و رییس سازمان جهادکشاورزی استان
دیدار مدیرکل دفتر روستایی استانداری و رییس سازمان جهادکشاورزی استان با محوریت اشتغال و اقتصاد مقاومتی جلسه ای با محوریت اشتغال و اقتصاد مقاومتی با حضور مدیرکل محترم دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس در محل دفتر رییس سازمان جهادکشاورزی استان برگزار گردید.


در ابتدای جلسه قاسمی رییس سازمان جهادکشاورزی در خصوص روند اجرای طرح های مشارکتی و غیر مشارکتی و میزان اعتبار جذب شده از بانک های عامل توضیحاتی را ارائه و سپس جهت ایجاد گلخانه که باعث کاهش هدر رفت آب می گردد؛ اعلام آمادگی نمود.
جناب آقای لقمانی مدیرکل محترم دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس ضمن تشکر از توضیحات ارائه شده به نقش اساسی و محوری جهاد کشاورزی از ابتدای انقلاب تا کنون اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف مهم و با اهمیت سازمان جهادکشاورزی تامین امنیت غذایی کشور بعنوان یکی از استراتژی های نظام می باشد که استان فارس با توجه به داشتن موقعیت جغرافیایی و تنوع آب و هوایی؛ و همچنین ظرفیت و پتانسیل های موجود؛ برای نیل به این اهداف نقش اساسی دارد.
وی افزود: با برنامه ریزی درست می توان سهم خوبی را از تسهیلات روستایی داشت و باید خلاءهای زنجیره های تامین غذایی را بدرستی شناسایی و در رفع آن اقدامات مناسب انجام پذیرد تا بتوان محصول با کیفیت و دارای بازار را ارائه نمود.
لقمانی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای کلیه عوامل و دست اندرکاران این سازمان اعلام حمایت خود را از هرگونه پیشنهاد و طرح در جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها اعلام نمود.
بيشتر


پیوندها
نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر
leader.ir
president.ir
parliran.ir
dolat.ir
fvpresident.ir
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاون توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
 تهران - میدان پاستور - نهاد ریاست جمهوری 
   دورنگار : 66464205-021         پست الکترونیکی : 
roostanews@iripo.ir