اخبار


طرحی برای خانه دار کردن ایتام روستایی
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری با اشاره به طرح این معاونت برای خانه‌دار کردن ایتام روستایی گفت: دولت نیز در این زمینه حرکت خوبی را به عنوان کمک بلاعوض پیش‌بینی کرده و در بودجه ۱۴۰۰ نیز این رقم آمده و از سایر منابع دولت هم کمک بگیریم.


دکتر امید در جلسه ستاد هماهنگی گلریزان ملی بیان کرد: یکی از اموری که با همکاری رئیس کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور در حال نهایی شدن است و ان‌شاءالله هفته آینده بتوانیم تفاهم نامه آن را امضا کنیم، بخش خانه‌دار کردن ایتام روستایی است. دراین طرح برای تمام روستائیانی که یتیم بوده و در روستا ساکن هستند پویش خاصی طراحی می شود.

امید یادآور شد: دولت نیز در این زمینه حرکت خوبی را به عنوان کمک بلاعوض پیش‌بینی کرده و در بودجه ۱۴۰۰ نیز این رقم آمده و از سایر منابع دولت هم کمک بگیریم.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری ادامه داد: نهادهای حاکمیتی، هم ستاد اجرایی فرمان امام و هم مهندس فتاح همراهی خوبی در این طرح داشته و دارند.

وی گفت: سازمان بهزیستی و مجموعه کمیته امداد نیز از منابع خود کمک گیرند و اگر دولت هم کمک کند،حرکتی انجام میشود که ۳۲ هزار واحد مسکونی در روستاها صرفا برای ایتام روستایی ساخته شوند.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir