اخبار


جلسه مشترک با موضوع بررسی عملکرد حوزه راه روستایی
جلسه مشترک معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ، سازمان راهداری و حمل و نقل کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی با موضوع بررسی عملکرد حوزه راه روستایی در محل سالن جلسات معاونت برگزار گردید.


با توجه به مفاد بند 41 ضوابط اجرایی قانون بودجه سالجاری و موضوع تصویب نامه شماره 8206 / ت 57598 ه هیات محترم وزیران مبنی بر ارائه گزارش عملکرد دستگاههای خدمات رسان در روستاها به معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ؛‌ جلسه مشترک با حضور مدعوین فوق برگزار موضوعاتی از قبیل عملکرد برنامه¬های اجرایی سازمان راهداری و حمل و نقل کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 در ابتدای جلسه مدیرکل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی به بیان توضیحاتی در خصوص این نشست و بیان دستورات جلسه پرداخت و در ادامه معاون برنامه¬ریزی و امور زیربنایی معاونت به
ضرورت¬ها و اهداف پیش روی جلسات مشترک تخصصی اشاره نمود. ایشان برای هم افزایی
فعالیت¬های همه عوامل اجرایی در حوزه روستایی تناوب در این نشست ها را متذکر شد.
پس از گزارش مقدماتی معاونت در حوزه روستایی ، نماینده سازمان برنامه و بودجه به بیان میزان اعتبارات روستایی در حوزه زیربنایی و اعتبارات اختصاص حوزه راه پرداخته و تحلیل های سازمان را در این بخش بیان نمودند.
در ادامه جلسه معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به بیان عملکرد سازمان متبوع خود اشاره نموده و از رویکرد های پیش روی برای برنامه های آتی در حوزه راه روستایی اشاراتی داشتند.
در پایان جمع بندی مطالب با موضوعات اصلاح و تدوین ضوابط اجرایی عملکرد دستگاههای فعال در حوزه راهسازی روستایی ، استفاده از ظرفیت های فعال در سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مشارکت معاونت در انجام تفاهمات مهم در این حوزه با دستگاه های و موسسات غیردولتی انجام شد.
 
عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir