اخبار


ساخت مجموعه مستند چهل قسمتی نقشه گنج
مشاور رسانه ای معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از ساخت مجموعه مستند چهل قسمتی نقشه گنج با موضوع اشتغال روستایی و با مشارکت ستاد رسانه ای جهش تولید صدا و سیما و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری خبر داد.


حمید رضا گل محمدی گفت: این مجموعه مستند با هدف فرهنگ سازی در زمینه کارآفرینی و راه اندازی کسب و کارهای روستایی ، ضمن معرفی ظرفیت ها و فرصت های کسب و کار در روستاهای کشور، به ارائه مشاوره جهت افزایش میزان بهره وری و اشتغالزایی کسب کارهای موجود روستا خواهد پرداخت.
گل محمدی افزود، هر قسمت از این مجموعه مستند، در یکی از روستاهای کشور تولید خواهد شد و در آن کسب و کارهای موفق و توسعه پذیر روستا معرفی و مشاوره لازم درخصوص موفقیت بیش از پیش آن کسب و کار ارائه می گردد.
مشاور رسانه ای معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری یادآور شد یکی از ویژگی های مورد توجه این مجموعه مستند، مشارکت اهالی روستا در تولید برنامه است که بر جذابیت های آن می افزاید.
وی در پایان گفت این مجموعه مستند در طی مراحل تولید است و با هماهنگی های انجام شده با گروه دانش و اقتصاد شبکه اول سیما، در یکی از زمان های پرمخاطب این شبکه پخش خواهد شد
 
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir