اخبار


با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری:پست ۶۳/۲۰ کیلوولت معلم کلایه به بهره برداری رسید
در مراسمی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و استاندار قزوین بهره برداری از پست برق ۶۳/۲۰ کیلوولت در معلم کلایه آغاز شد.


عصر شنبه در مراسمی با حضور محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محرم ریاست جمهوری، جمالی پور استاندار، عیسی قبادی معاون اقتصادی استانداری، اکرم نجفی مدیرکل دفتر روستایی استانداری و جمعی از مسئولان محلی بهره برداری از پست ۶۳/۲۰ کیلوولت معلم کلایه آغاز شد.

این پست برق در زمینی به مساحت ۸ هزار مترمربع با ۱۲ میلیارد ۷۰۰ میلیون تومان ساخته شده است و از خط ۶۳ کیلو ولت دو مداره بیدستان به معلم کلایه و رجایی دشت به طول ۲۰ کیلومتر تغذیه می‌شود.

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در این مراسم اظهار داشت: با همه فشارهای ناشی از تحریم و مشکلاتی که دشمنان برای کشور ایجاد کرده اند شاهد اجرای طرح‌های مهم عمرانی و زیربنایی هستیم که بیانگر عزم جدی خدمتگزاران در توسعه کشور است.

وی بیان کرد: امروز کشور در شرایطی است که نفتی صادر نمی‌کند و تأمین منابع مالی برای اجرای طرح‌های عمرانی بسیار سخت و مشکل شده اما می‌بینیم که همچنان پروژه‌های مختلفی در سطح شهرها و روستاها به بهره برداری می‌رسد و مردم از خدمات آن برخوردار می‌شوند.

استاندار قزوین با اشاره به دستاوردهای انقلاب و حساس بودن شرایط کنونی کشور از مردم خواست در راهپیمایی ۲۲ بهمن و نیز انتخابات با حضور گسترده خود دشمنان را مأیوس کنند.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir