اخبار


کلنگ زنی و احداث ۳مدرسه خیر ساز در مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان
همزمان با ایام الله دهه فجر هزینه احداث ۳ مدرسه خیرساز در روستاهای شهرستان دلگان و تعمیر و بهسازی ۱۰مدرسه آسیب دیده از سیل توسط خیرین تامین گردید.


همزمان با ایام الله دهه فجر هزینه احداث ۳ مدرسه خیرساز در روستاهای شهرستان دلگان و تعمیر و بهسازی ۱۰مدرسه آسیب دیده از سیل توسط خیرین تامین گردید.
به گفته مهندس نظری مشاور امور خیرین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم و مدیر عامل مجمع خیرین توسعه روستایی(ماندگاران) اعتبار این مستحدثات بالغ بر ۶۰میلیارد ریال است که تماما توسط خیرین مدرسه ساز تامین گردیده و معاونت به عنوان ناظر عالی بر روند اجرایی نظارت خواهد داشت.
در این سفر هنرستان شبانه روزی دخترانه خدیجه کبری، مدرسه مجید مخبری در روستای کهنک شهرستان دلگان، مدرسه های روستاهای بخش مرکزی ، دشتیاری و پلان شهرستان چابهار از جمله روستاهای خانه های چهارشنبه و کمبل سلیمان با هدف اولویت بندی بازسازی و نوسازی با حضور مهندس نظری مشاور امور خیرین معاونت توسعه روستایی، خانم دکتر گیتی نژاد، مدیرعامل موسسه مهر گیتی، فرماندار شهرستان و نمایندگان اموزش و پرورش  مورد بازدید قرار گرفت. قرارداد ساخت ۳ مدرسه در منطقه دلگان استان سیستان و بلوچستان از طرف موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی امضا گردید که این مدارس در روستاهای باغ باغون، چاه دنگ و حسین آباد باغ نیل  منطقه جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان ساخته خواهد شد.
در ادامه نظری ضمن بازدید از اب شیرین کن ( تصفیه اب) سنگان از توابع بخش دشتیاری بازدید و ضمن تشکر از این خیرین در خدمت رسانی به مناطق محروم و تولید روزانه ۲۱۷ هزار لیتر جهت خدمت رسانی به مردم فهیم و شریف منطقه خواستار همکاری هر چه بیشتر دستگاه های دولتی با خیرین و تسهیل در انجام امور گردید.
وی در پایان به همراه نمایندگان فرمانداری ویژه شهرستان، شورای روستا و دهیار ضمن بازدید از مناطق سیل زده عورکی از توابع بخش مرکزی شهرستان چابهار به گفتگو با مردم سیل زده و حل مشکلات و معضلات پرداختند و بیش از ۱۰۰۰بسته غدایی یکماهه  که توسط خیرین تامین گردیده بود در بین آسیب دیدگان از سیل توزیع گردید.

عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir