اخبار


دومین شورای قیمت گذاری فرش و گلیم روستاییان استان اردبیل

مهندس رزمجو  معاون امور سرمایه گذاری ، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی گفت:به منظور استفاده از فرصت ها پتانسیل های دستگاهها و تعاملات بین دستگاهی و در راستای کمک و مساعدت به بازاریابی و  فروش محصولات و تولیدات روستاییان عزیز بویژه در بخش صنایع دستی، فرش و گلیم که نیازمند حمایت های ویژه ای هستند هماهنگی ها و تعاملات بسیار خوبی با نهاد کمیته امداد امام خمینی ره و در قالب تفاهم نامه ای صورت پذیرفته بدین صورت که آن دسته از روستاییانی که جهت عرضه محصولات تولیدی خود با مشکل روبرو هستند با هماهنگی و تعاملات این معاونت دفتر روستایی استانداری ها و مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی محصولات این عزیزان قیمت گذاری و توسط شرکت صنعت آفرینان امداد جهت عرضه و فروش در داخل و خارج از کشور خریداری می‌گردد.
در این راستا شرکت صنعت افرینان امداد با توجه به هماهنگی های بعمل آمده ازسوی این معاونت با دفاتر روستایی استان های خراسان جنوبی و اردبیل تا کنون نسبت به خرید فرش و‌گلیم روستاییان اقدام نموده که امروز سه شنبه مورخ ۲۴ . ۱۰ . ۹۸ دومین شورای قیمت گذاری تولیدات فرش و گلیم روستاییان با حضور اعضا و مسئولین شرکت صنعت افرینان امداد. دفتر امور روستایی استانداری اردبیل برگزار گردید بیش از ۱۵۰ تخته فرش روستاییان توسط شرکت صنعت آفرینان به ارزش تقریبی یک میلیارد و پانصد خریداری شده است.
شایان ذکر است تولید فرش و گلیم یکی از محصولات استراتژیک بوده و از جمله  مهمترین تولیدات روستاییان محسوب می گردد و در صورت رونق این صنعت علاوه بر اشتغال کمک شایانی به توسعه اقتصاد کشور می نماید.

 
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir