اخبار


مدیرکل سرمایه گذاری معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری:دولت از طرح‌های اشتغالزای روستایی حمایت می‌کند
رضایی، مدیرکل سرمایه گذاری معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری با اشاره به این که طرح‌های اشتغالزای روستایی مورد حمایت جدی دولت قرار می گیرند، گفت: تسهیلات این طرح ها با کارمزد ۸ درصد پرداخت می‌شود.


منوچهر رضایی روز سه‌شنبه در شصتمین جلسه کارگروه اجرایی طرح حمایت از واحدهای تولیدی مستقر در مناطق روستایی استان قزوین با بیان اینکه برای بهره مندی هرچه بیشتر متقاضیان نیازمند تعامل هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی به خصوص جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی هستیم، افزود: فرآیند بررسی طرح های روستایی برای دریافت تسهیلات طولانی است و باید کوتاه شود.

وی اظهار داشت: ظرفیت سقف تسهیلات ارائه شده در حوزه اشتغال روستایی از سوی بانک سینا ۲۵ میلیارد ریال تعیین شده است.

 مدیرکل سرمایه گذاری معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری ادامه داد: استان قزوین با توجه به موقعیت جغرافیایی آن و نیز به لحاظ قطب صنعتی، کشاورزی و گردشگری آن، ظرفیت قابل قبولی در بخش واگذاری تسهیلات و اشتغالزایی دارد.

معاون امور اعتبارات و نظارت بانک سینا نیز در این جلسه عنوان کرد: تاکنون سه هزار و ۷۶۵ طرح اشتغال روستایی در تمامی بخش‌های مختلف از سوی این بانک به تصویب رسیده است.

امید شمیرانی ادامه داد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته انحراف پرداختی‌ها در این بانک تاکنون صفر بوده و این بیانگر آن است که تمامی تسهیلات واگذار شده در جای صحیح خود به مصرف رسیده است.

عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir