اخبار


بمناسبت برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر کشور؛اجرای «آوای سرزمین من ۴» در ایستگاه‌های متروی شهر تهران
نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به هماهنگی صورت پذیرفته از سوی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و بمناسبت برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر کشور، از اجرای برنامه فرهنگی و هنری عید تا عید با نام «آوای سرزمین من ۴» در ایستگاههای منتخب مترو شهر تهران خبرداد.


فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه برنامه «آوای سرزمین من ۴» برای چهارمین دوره در ۱۳ ایستگاه مترو برگزار می شود، افزود: ۱۳ گروه از اقوام مختلف ایران در ایستگاه‌های پرتردد موسیقی اقوام و نواحی را اجرا می‌کنند.

وی تصریح کرد: این برنامه به منظور فراهم کردن لحظاتی شاد برای مسافران متروی تهران، گروه‌های موسیقی از استان‌های گلستان، سیستان و بلوچستان، خراسان، گیلان، آذربایجان غربی و شرقی، ایلام، زنجان، بندر ترکمن، هرمزگان و ۳ گروه از تهران در ایستگاه‌های منتخب مترو اجرا خواهند کرد.
نوبخت با اشاره به اینکه این برنامه فرهنگی و آئینی براساس هماهنگی و همکاری صورت پذیرفته فی مابین معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت مترو تهران و معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری برنامه ریزی شده است، عنوان کرد: این برنامه برای چهارمین سال از روز شنبه ۱۹ مرداد تا پنجشنبه ۲۴ مردادماه  در ایستگاه های تجریش، شهید بهشتی، قلهک، شوش، ارم سبز، تئاتر شهر، دروازه شمیران، پیروزی، میدان آزادی، میدان حضرت ولیعصر(عج)، میدان جهاد، امام خمینی(ره) و دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.
مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ادامه داد: مجموعه اجراهای موسیقی «آوای سرزمین من» در دو نوبت صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و عصر از ساعت۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برای مسافران مترو تهران به اجرای موسیقی می پردازند.
به گفته وی، همچنین به منظور فضاسازی محیطی شرکت بهره برداری متروی تهران اقدام به طراحی و نصب بنرهایی با موضوع برنامه های اجرای گروه های موسیقی در  ایستگاه‌های منتخب کرده است.


لازم بذکر است؛ چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی های روستائیان و عشایر کشور با همت معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و ادارات کل امور روستایی استانداریهای سراسر کشور از تاریخ 24 لغایت 27 مرداد ماه 1398 با رویکرد تبیین نقش روستائیان و عشایر در سال رونق تولید در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir