اخبار


در حضور دکتر امید انجام شد؛آغاز ساخت کارخانه تولید آب آشامیدنی در شهرستان پیشوا
عملیات ساخت کارخانه تولید آب آشامیدنی با حضور دکتر امید معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری روز دوشنبه در شهرستان پیشوا استان تهران آغاز شد.


فرماندار پیشوا در حاشیه این آیین گفت: این طرح با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان از محل آورده سرمایه گذار و تسهیلات بانکی ظرف مدت شش ماه در زمین های روستای قیاس آباد واقع در جاده شهرک صنعتی پیشوا ساخته خواهد شد.
حسین عباسی افزود: این کارخانه در زمینه تولید و بسته بندی آب آشامیدنی، آب گازدار، آب طعم دار و یخ بهداشتی فعالیت خواهد کرد.

وی گفت: این کارخانه در زمینی به گستره ۳۶ هزار متر مربع و زیربنای سه هزار متر مربع ایجاد و در فاز اول برای ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد داشت.

عباسی با اشاره به وضعیت صنعت و کشاورزی در شهرستان پیشوا گفت: استقرار صنایع تبدیلی و تکمیلی این بخش و صنایع غذایی در اولویت شهرک صنعتی این شهرستان قرار دارد.

وی افزود: شهرک صنعتی پیشوا با وجود برخورداری از زیرساخت های لازم تاکنون نتوانسته آن طور که باید، نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کند که این امر می تواند به دلیل دور بودن از مرکز و نیز عدم ارائه مشوق های لازم باشد.

فرماندار پیشوا تصریح کرد: در صورتی که محدودیت های شعاع ۱۲۰ کیلومتری از شهرک صنعتی پیشوا برداشته شود، سرمایه گذاران رغبت بیشتری برای حضور در این منطقه اقتصادی خواهند داشت.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir