اخبار


دولت نود و هشت ناحیه صنعتی در برنامه ششم توسعه پیش بینی کرده است
نواحی صنعتی در روستاها موجب توسعه اقتصادی و ایجاد اشتعال میشود و هدف دولت از راه اندازی ناحیه های صنعتی در روستاها استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران بومی برای توسعه همان منطقه است.


مهندس منوچهر رزمجو معاون سرمایه گداری و اشتعال معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت:دولت نود و هشت ناحیه صنعتی در برنامه ششم توسعه پیش بینی کرده است

مهندس رزمجو گفت:هشتاد درصد از روستاهای ما زیرساخت های توسعه را دارد اما به دلیل عدم اشتغال در روستاها مهاجرت از روستا به شهر همچنان ادامه دارد.

معاون سرمایه گداری و اشتعال معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت:هجده هزار میلیاردتومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای توسعه روستاها و حمایت از پروژه های اشتغال زایی روستایی پیش بینی شده است.

نواحی صنعتی در روستاها موجب توسعه اقتصادی و ایجاد اشتعال میشود و هدف دولت از راه اندازی ناحیه های صنعتی در روستاها استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران بومی برای توسعه همان منطقه است.

رزمجو گفت:با اشاره به مشکلات تسهیلات بانکی در روستاها گفت:برای حمایت از سرمایه گذاری در روستاها، بانک توسعه تعاون روستایی متعهد شده است تا تسهیلات خود را تا سقف دویست میلیون تومان فقط با یک سفته پرداخت کند.

معاون سرمایه گداری و اشتعال معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: در شرایطی که دشمنان به دنبال عقب نگه داشتن کشور ماست دستان کسانی که در تولید تلاش می کنند را می بوسیم و تمام تلاش دولت برای حمایت از بخش خصوصی و کارآفرینی است

منبع:روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir