اخبار


جوابیه روابط عمومی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری به خبر خبرگزاری تسنیم
پیرو خبر منتشر شده توسط خبرگزاری تسنیم در مورخ 16 اسفندماه 1397 با موضوع روستاهای محروم شهرستان گناباد از تیررس بازدید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور بازماندند، این معاونت جوابیه صادر کرد.


پیرو خبر منتشر شده توسط خبرگزاری تسنیم در مورخ 16 اسفندماه 1397 با موضوع "روستاهای محروم شهرستان گناباد از تیررس بازدید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور بازماندند" این معاونت اعلام می دارد؛ نظر به پیگیری های مهندس بنایی نماینده محترم شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور علی رغم مشغله های پایان سال در روز چهارشنبه مورخ 15 اسفندماه 1397 جهت بازدید و بررسی مشکلات به مناطق محروم و کم ‌برخوردار استان خراسان رضوی عزیمت کرد.
پروژه های بازدید شده با برنامه از پیش تعیین شده توسط نماینده محترم و مسئولین شهرستان بوده و غیر از این افراد کسی در انتخاب  پروژه ها و این  مناطق نقشی نداشته است.
علی ایحال با توجه به اینکه در سفرهای معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری به استان‌ها معمولا نقاط دورافتاده و‌ محروم مد نظر قرار می‌گیرد شاید بهتر بود نماینده محترم در انتخاب نقاط بازدید دکتر امید با دقت و حساسیت بیشتری ورود پیدا می‌کردند.

 
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir