اخبار


دکتر امید درمنطقه گردشگری تنگ زرد بوشکان استان بوشهر:در ارتباط با فراهم کردن زیرساختهای منطقه بوشکان از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: امروز خلوص نیت و صداقت را به عینه در مردم بوشکان دیدم، و خداوند را شاکرم که در این مسئولیت و جایگاه اولین نقطه ای که توفیق حضور یافتم تا درخدمت مردم باشم منطقه بوشکان و استان بوشهر بوده است.


دکتر امید در سفر به شهرستان دشتستان استان بوشهر عنوان کرد: حرکت هایی که آقای گراوند در استان بوشهر پایه گذاری کرده اند قابل تقدیر است، و اخبار رسیده نیز دال بر اتفاقات خوب و آینده ای این استان درخشان است.
 وی با اشاره به تخصیص خوب اعتبارات استان بوشهر در سال جاری گفت: نماینده دشتستان همواره پیگیر مسائل جاری استان و خصوصا این شهرستان در بخش های روستایی و شهری هستند، که این فضای خوب نیز حاصل هم رای بودن و وحدت نظر نمایندگان استان بوشهر است.
امید خاطرنشان کرد: تحولات سالهای اخیر در این منطقه در زمینه تردد و راههای مواصلاتی، زیرساخت ها و شرایط عمومی روستاهای بخش کاملا محسوس است. در دوران دولت های یازدهم و دوازدهم توجه اصلی به مسئله توسعه روستاها معطوف و اعتبارات بسیار خوبی نیز در این زمینه تخصیص و لحاظ شده است. خوشحالم که بحمدلله استان بوشهر توانسته اعتبارات تخصیص یافته را به خوبی و در جای خود هزینه نماید و قطعا در آینده همراهی های جدی تری با هدف توسعه استان بوشهر خواهیم داشت.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اقدامات بومگردی و گردشگری اظهار داشت: در حوزه های صنایع دستی و شیلات، و مسائل وابسته به گردشگری فرصت ها و ظرفیت های بسیار خوبی برای استفاده از اعتبارات وجود دارد و استان بوشهر مسیر خوبی را برای توسعه در پیش گرفته است. خواهشم این است که مسئولان استانی برای مصرف صحیح اعتبارات در جای خود بیش از پیش دقت و بازنگری داشته باشند تا منشا تحولات نوینی در این استان باشند.
وی ابراز داشت: محصولات استان بوشهر به ویژه در بخش صنایع دستی واقعا محصولات منحصر به فردی هستند، و این فرصت خوبی در جهت بهره مندی از تسهیلات و بازاریابی می باشد.
محمد امید ضمن لزوم اولویت بخشیدن به حل مشکلات آنتن دهی در بخش بوشکان گفت: در ارتباط با فراهم کردن زیرساختهای منطقه بوشکان از هیچ کمکی در راستای سرعت بخشیدن به پروژه ها دریغ نخواهیم کرد، و امیدواریم پایان این سال نیز چون آغاز آن پر از خیر و برکت باشد.
عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir