اخبار


دیدار معاون توسعه روستایی و مناطق محروم با مدیرعامل بنیاد برکت
دکتر امید با مدیرعامل بنیاد برکت دیدار و در خصوص نحوه همکاری معاونت توسعه روستایی با این بنیاد به بحث و تبادل نظر پرداختند.


 این دیدار با حضور  دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم، مهندس جعفری مدیرعامل بنیاد برکت، مهندس معراجی معاون برنامه ریزی و امور زیربنایی و سرفرازی معاون سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی، دکتر رضایی معاون توسعه منابع مالی و مشارکت بنیاد،  دکتر راضی زاده معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد و بهنام مدیر مشارکت های مردمی بنیاد برکت در محل ساختمان معاونت توسعه روستایی برگزار گردید.
معاون توسعه روستایی، در خصوص نحوه همکاری با بنیاد برکت (وابسته به ستاد فرمان حضرت امام خمینی ره ) اظهار داشت:
یکی از جنبه های همکاری معاونت با بنیاد، پرداخت وام در قالب وام اشتغالزایی است که از طریق بانک پارسیان این مهم انجام خواهد شد.
محمد امید در ادامه، بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی روستائیان، اشتغال و برنامه ریزی و هماهنگی جهت هم افزایی فعالیت های نهادهای عمومی در مناطق روستایی را از دیگر زمینه های همکاری معاونت با بنیاد برکت برشمرد.
معاون توسعه روستایی در ادامه ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند بنیاد برکت بر لزوم هماهنگی بین دستگاه ها و نهادها بر اساس نیازهای مناطق روستایی تاکید کرد.
همچنین در این نشست مقرر گردید تعاملات بیشتری میان این بنیاد و معاونت توسعه روستایی به ویژه در حوزه اشتغال و توانمندسازی صورت گیرد.


 
عکسهای مرتبط
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir