اخبار


مشارکت بانک پارسیان در کمک به ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای کشور
با مشارکت و حمایت مالی بانک پارسیان، پروژه کشتارگاه صنعتی هما مرغ پرطلای شهرستان مهاباد استان آذربایجانغربی با حضور وزیرجهاد کشاورزی و مسئولان استانی و بانک پارسیان به بهره برداری رسید.


بامشارکت و حمایت مالی بانک پارسیان، پروژه کشتارگاه صنعتی هما مرغ پرطلای شهرستان مهاباد استان آذربایجانغربی با حضور وزیرجهاد کشاورزی و مسئولان استانی و بانک پارسیان در تاریخ 28 آبان ماه 97 به بهره برداری رسید.

کشتارگاه صنعتی هما مرغ پرطلای مهاباد از مشتریان شعبه مهاباد بانک پارسیان و متقاضی استفاده از تسهیلات" طرح اشتغالزایی روستایی"بوده که در این راستا تسهیلات ازمحل اعتبارات طرح اشتغال زایی روستایی از این بانک دریافت کرده است.


گفتنی است؛ به موجب تفاهم نامه منعقده فی مابین  بنیاد برکت به نمایندگی از ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، با عاملیت بانک پارسیان ، این بانک در حوزه اشتغالزایی و فراهم کردن زیرساخت های لازم برای طرح های عمرانی و روستایی مشارکت چشمگیری داشته و تاکنون کمک های بسیاری برای طرح های کشاورزی، دامداری و حتی طرح های کوچک روستایی انجام داده و توانسته است در کمک به اشتغالزایی مناطق محروم  و رونق اقتصاد کشور نقش مهمی ایفا نماید.
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir