اخبار


حمایت دولت، موجب تقویت روند تولید در روستاها می شود
فرماندار خاتم با بیان اینکه بسته های حمایتی دولت، کمک خوبی در راستای اشتغال جوانان روستایی است گفت: این بسته ها می تواند روند تولید و اشتغال را در روستاها سرعت بخشد.


فرجام فاضلی روز چهارشنبه به ایرنا افزود: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به توسعه روستاها داشته و به‌ویژه برای توسعه اشتغال و توان‌افزایی روستاییان برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده که اعطای وام‌های کم‌بهره به روستائیان و همچنین بسته های حمایتی برای ایجاد اشتغال و بهسازی روستا از جمله این اقدامات است.
وی یادآور شد: هر یک از روستاهای شهرستان، ظرفیت ها و پتانسیل های خاص خودش را دارد که جوانان می توانند با استفاده از این قابلیت ها و پتانسیل ها در جهت رونق تولید و اشتغال گام بردارند.
فاضلی خاطرنشان کرد: در راستای بررسی مشکلات روستاها و بیان فعالیت هایی که در یک سال گذشته در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در روستاها بخصوص در بخش اشتغال صورت گرفته بازدید هایی به صورت دوره ای در روستاهای شهرستان انجام می شود.
وی تصریح کرد: بسته های حمایتی دولت در قالب اشتغال پایدار، فراگیر و رونق اقتصادی با رویکرد کارآفرینی به متقاضیان ارائه می شود.
خاتم در 240 کیلومتری شهر یزد قرار دارد.
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir