كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار


حمایت دولت، موجب تقویت روند تولید در روستاها می شود
فرماندار خاتم با بیان اینکه بسته های حمایتی دولت، کمک خوبی در راستای اشتغال جوانان روستایی است گفت: این بسته ها می تواند روند تولید و اشتغال را در روستاها سرعت بخشد.


فرجام فاضلی روز چهارشنبه به ایرنا افزود: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به توسعه روستاها داشته و به‌ویژه برای توسعه اشتغال و توان‌افزایی روستاییان برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده که اعطای وام‌های کم‌بهره به روستائیان و همچنین بسته های حمایتی برای ایجاد اشتغال و بهسازی روستا از جمله این اقدامات است.
وی یادآور شد: هر یک از روستاهای شهرستان، ظرفیت ها و پتانسیل های خاص خودش را دارد که جوانان می توانند با استفاده از این قابلیت ها و پتانسیل ها در جهت رونق تولید و اشتغال گام بردارند.
فاضلی خاطرنشان کرد: در راستای بررسی مشکلات روستاها و بیان فعالیت هایی که در یک سال گذشته در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در روستاها بخصوص در بخش اشتغال صورت گرفته بازدید هایی به صورت دوره ای در روستاهای شهرستان انجام می شود.
وی تصریح کرد: بسته های حمایتی دولت در قالب اشتغال پایدار، فراگیر و رونق اقتصادی با رویکرد کارآفرینی به متقاضیان ارائه می شود.
خاتم در 240 کیلومتری شهر یزد قرار دارد.
بيشتر


پیوندها
نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر
leader.ir
president.ir
parliran.ir
dolat.ir
fvpresident.ir


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir