كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار


برای ایجاد کارآفرینی به روستائیان تسهیلات پرداخت می‌شود
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: در جهت ایجاد اشتغال روستائیان به ویژه در مناطق محروم کشور، تسهیلات کارآفرینی با سود حداقلی پرداخت می‌شود.


امشب در مراسم اهدا 2 هزار اسناد بنیاد علوی در سالن ورزشی ولایت شهر انبارالوم اظهار داشت: این تسهیلات در جهت رونق کسب و کار در مناطق محروم و روستایی با همکاری استانداری و فرمانداران و بانک سینا انجام خواهد شد.

وی افزود: امشب با همکاری اداره ثبت و اسناد, بنیاد مسکن, بنیاد مستضعفان و علوی, 2 هزار فقره اسناد کشاورزی و مسکونی برای آرامش خاطر شما به صورت کاملا رایگان اهدا شد.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: چند سال گذشته مقام معظم رهبری در راستای محرومیت‌زدایی مناطق محروم, دستور اهدا رایگان سند دادند و ما برای پیروی به فرمایشات مقام معظم رهبری این کار را انجام می‌دهیم.

سعیدی‌کیا تاکید کرد: هر زمان به استان گلستان سفر میکنم, روحیه و علاقه شما به نظام جمهوری اسلامی, انگیزه بنده به کار را دوچندان می کند.

ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا هم در این مراسم اظهار داشت: بخش وشمگیر, محروم‌ترین منطقه شهرستان آق‌قلا است و مشکلاتی در زمینه تامین آب شرب و واگذاری اراضی دارد.

وی افزود: احداث آب انبار, احداث مدارس تامین آب کشاورزی از مطالبات به حق این مردم که خون جوانانشان را برای این نظام دادند, است.

بيشتر


پیوندها
نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر
leader.ir
president.ir
parliran.ir
dolat.ir
fvpresident.ir


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir