كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار


زنان روستایی نقش مهمی در تولید ملی و اقتصاد کشور دارند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی در بندرعباس، گفت: این نمایشگاه با هدف شناساندن نقش زنان روستایی در تولید ملی برپا شده ،چون زنان روستایی نقش مهمی در تولید ملی و اقتصاد کشور دارند.


زهرا یعقوب نژاد در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی هرمزگان، اظهار داشت: شناخت ظرفیت مناطق روستایی در تولید محصولات متنوع به ویژه در زمینه صنایع کوچک، صنایع روستایی و صنایع دستی، معرفی جاذبه‌های فرهنگی پوشش‌های محلی، غذاها، جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، ایجاد ارتباط دو سویه شهرنشینان با روستائیان، برقراری ارتباط تجاری میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و شناسایی بازارهای مصرف برای خرید محصولات و تولیدات روستاییان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی افزود: در این نمایشگاه در 15 غرفه آخرین دستاوردها و محصولات زنان روستایی در صنایع مختلف از جمله صنایع کشاورزی، صنایع دستی، صنایع غذایی روستایی وخدمات روستایی به معرض نمایش درآمده است.

یعقوب نژاد خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با حضور زنان روستایی از پنج شهرستان بندرعباس ، قشم ، رودان ، میناب ، حاجی آباد در معبد هندوهای بندرعباس برپا شده و تا 22 بهمن ماه ادامه دارد.

بيشتر


پیوندها
نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر
leader.ir
president.ir
parliran.ir
dolat.ir
fvpresident.ir
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاون توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
 تهران - میدان پاستور - نهاد ریاست جمهوری 
   دورنگار : 66464205-021         پست الکترونیکی : 
roostanews@iripo.ir