روستا

روستا
1397/8/29 سه شنبه با حکم معاون اول رییس جمهوری؛ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور منصوب شد معاون اول رییس جمهوری در حکمی «محمد امید» را به عنوان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور منصوب کرد. در حکم اسحاق جهانگیری آمده است: نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور منصوب می شوید.
جهانگیری در این حکم تصریح کرد: شایسته است به منظور بهبود شرایط زندگی روستاییان و ارتقاء شاخص های توسعه روستایی با تاکید بر نقش روستاییان در تحقق اقتصاد مقاومتی، اهتمام لازم معمول و ضمن هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی ذیربط در چارچوب شرح وظایف مصوب آن معاونت، پیگیری و نظارت لازم به عمل آورید.
معاون اول رییس جمهوری در این حکم آورده است: امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، ضمن بهره گیری از توانایی های همکاران محترم و همراهی همه مدیران و کارشناسان صدیق و توانمند و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام مسئولیت محوله موفق باشید.

محمّد امید دارای مدرک دکترای مدیریت بازرگانی-کارآفرینی است. وی سابقه معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی شیراز، عضو هیات مدیره مجتمع اقتصادی کمیته امداد،عضو هیات مدیره صندوق قرض الحسنه امداد، عضو شورای عالی اشتغال، عضو ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی،هیات مدیره بیمارستان کوثر شیراز و مدیرعامل هلدینگ بازرگانی امداد را در کارنامه کاری خود دارد.

گفتنی است پیش از این سیّدابوالفضل رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در جهت اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، از سمت خود کنارگیری کرد.پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir