معاونت توسعه روستايي
1396/11/21 شنبه پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در سطح روستاها معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در سطح روستاها خبر داد و گفت: جلب مشارکت‌های مردمی در توسعه منطقه و رونق اقتصادی ضروری است.

سید ابوالفضل رضوی پیش از ظهر امروز در جلسه در بررسی مشکلات اشتغال روستایی استان سمنان اظهار داشت: روستاها منشأ تولید در کشور هستند و حفظ جمعیت روستایی یکی از مهم‌ترین عوامل رونق تولید در کشور است.

وی با بیان اینکه بیکاری و عدم توسعه متوازن مهم‌ترین دلیل مهاجرت روستاییان به شهرهاست اذعان کرد: طرح‌های اشتغال‌زایی باید باقوت بیشتری در این مناطق پیگیری شود و دولت نیز از تولیدکنندگان روستایی حمایت کند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی یکی از مهم‌ترین اقدامات دولت در این راستاست تصریح کرد: حضور و مشارکت مردم روستا برای فعالیت‌های اقتصادی و خوداشتغالی ضروری است.

وی با تأکید بر اینکه اعتمادسازی برای سرمایه‌گذاری در روستاها و جلب مشارکت‌های مردمی برای فعالیت‌های اقتصادی در دستور کار مدیران و مسئولان قرار گیرد افزود: توسعه روستاها و ایجاد اشتغال در این مناطق سبب ایجاد توسعه پایدار در کشور می‌شود.

رضوی توسعه را امری هدف‌دار، برنامه‌ای، منظم، بدون توقف، انتخابی و آزاد و با اراده برای بهبود کمی و کیفی جامعه عنوان کرد و گفت: اگر انسان خودش را باور داشته باشد به بی‌نهایت وصل می‌شود و کارهای بسیار بزرگ و تأثیرگذار را می‌توان انجام داد.

وی ابراز داشت: باید جایگاه و نقش مردم به آنان یادآوری شود و ما نیز مردم را باور داشته باشیم چراکه توسعه و بازسازی کشور نیازمند یاری مردم است مهم‌ترین عامل پیشرفت، اعتمادسازی در سطح کشور است.پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir