روستا

روستا

روستا
1397/12/21 سه شنبه بازدید دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از مجموعه فعالیت های موسسه خیریه عترت فاطمی در روزهای پایانی سال و ایام نزدیک به عید نوروز ، دکتر امید ضمن دیداری صمیمی با هیئت مدیره و کارکنان موسسه خیریه عترت فاطمی از نزدیک در جریان کمک رسانی این موسسه به ایتام سادات تحت پوشش قرار گرفت. ایشان در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های مفید و موثر صورت گرفته بیان کردند قطعا برکات نیت خیر مرحوم حاج رضا نیری یکی از پشتوانه های معنوی این مجموعه است که شما توانسته اید تا کنون موفقیت های مستمر داشته باشید.
ایشان ابراز داشتند امروز اگر نگاه خیریه ها از سمت حمایتی صرف به سمت توسعه پایدار از قبیل ایجاد اشتغال های پایدار  برای خانواده ها حرکت کند میتواند باعث خروج خانواده ها از فقر به سمت بی نیازی باشد.
سیاستهای دولت محترم دوازدهم در حوزه روستا و مناطق محروم حمایت همه جانبه از خیرین و خیریه های مولد اشتغال در روستا خواهد بود.
 این معاونت هم مقید است که با ایجاد یک شبکه از فعالین حوزه روستا مجموعه فعالیتهای خیرین و اقدامات مسئولانه اجتماعی شرکتها را هم سو و نظم دهی نماید.
ایشان در این نشست به هیئت مدیره خیریه اعلام کرد چنانچه طرح های اشتغالی در حوزه روستا فراهم نمایید میتوانند تا سقف ۲۰میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی این معاونت بهره مند شوند.
در این دیدار  مهندس رزمجو معاون اجتماعی و مهندس نظری مشاور امور خیرین معاونت ایشان را همراهی میکردند.

 
منبع: روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir