01
1397/12/25 شنبه دکتر امید در استان بوشهر: 140 هزار میلیارد ریال اعتبار اشتغال روستایی به استانها ابلاغ شد معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: از مجموع 180 هزار میلیارد ریالی اختصاص یافته از محل اعتبارات صندوق ملی برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری کشور درسالجاری تاکنون 140 هزار میلیارد ریال به استانها ابلاغ شده است. دکتر امید روز شنبه در بازدید از طرح های اشتغال روستایی در شهرستان دشتی استان بوشهر افزود: 75 هزار میلیارد ریال نیز تا خرداد ماه 98 ابلاغ خواهد شد.

وی یادآورشد: با جذب کامل این اعتبار 350 هزار فرصت شغلی در روستاهای و مناطق عشایری کشور ایحاد و نرخ بیکاری در کشور در روستاها سه درصد کاهش خواهد یافت.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اظهارداشت: استان بوشهر در زمینه کشاورزی، دامداری، دریا، صنایع دستی، گردشگری و انرژی در روستاها و مناطق عشایری از ظرفیت بسیار بالایی برای اشتغال برخورداراست که امید است با تلاش و حمایت مسئولان استان شاهد جذب اعتبار تخصیصی و اشتغالزایی در مناطق روستائی و عشایری باشیم.

دکتر امید اضافه کرد: شهرستان دشتی نیز در زمینه جذب اعتبار توسعه روستایی و عشایری از شهرستان های موفق استان بوشهر است و انتظار داریم این تلاش ها در سال آینده بیشتر و باعث بهبود وضعیت اشتغال در این مناطق باشیم.

شهرستان دشتی با 86 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب استان بوشهر واقع است.


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir