معاونت توسعه روستایی
1398/11/19 شنبه نخستین اقامتگاه بوم‌گردی دهیاری‌های قزوین افتتاح شد نخستین مجموعه اقامتگاهی روستایی استان قزوین روز شنبه با حضور محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در روستای زرآباد افتتاح شد.

این اقامتگاه گردشگری با پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات دهیاری‌ها و تسهیلات اقتصادی واگذار شده از سوی پست بانک مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 در بهره برداری از این مجموعه، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، عیسی قبادی معاون امور اقتصادی استان و جمعی دیگر از مسوولان، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور را همراهی می‌کردند.

 این مجموعه اقامتگاهی در ۲ طبقه و با ۲ واحد به عنوان نخستین پروژه اقامتگاهی است که از سوی دهیاری‌های استان قزوین مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

غبار روبی گلزار شدا و زیارت آستان مقدس امامزاده علی اصغر (ع)، افتتاح سه طرح بوم گردی، خانه بهداشت و مخزن آب شرب روستای زرآباد، دیدار با خانواده شهدا روستای اوان و آغاز عملیات احداث طرح بوم گردی و بازدید از دریاچه اوان از جمله برنامه‌های معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در روز جاری است.

بخش رودبار الموت شرقی قزوین با ۸۴ روستای دارای سکنه با مرکزیت شهر معلم کلایه در ۸۵ کیلومتری شمال شرقی قزوین واقع شده است.پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir