روستا

370394_127.jpg

370396_633.jpg

370398_206.jpg

370402_482.jpg
1396/8/10 چهارشنبه با حضور دو مسئول کشوری: نشست کارگروه تخصصی بانوان و خانواده در یاسوج برگزار شد نشست کارگروه تخصصی بانوان وخانواده با حضور مشاور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و مدیر کل محترم مناطق محروم کمیته امداد کشور در استانداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزارشد. مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگروه تخصصی بانوان و خانواده با دستور کار بررسی مسائل و مشکلات حوزه زنان و خانواده روستاها بخصوص زیلایی با حضور سرکار خانم دکتر فاطمه اشرفی مشاور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و سرکار خانم دکتر آذر اسماعیلی مدیرکل مناطق محروم کمیته امداد کشور برگزار شده است.
فریبا رحمانپور اظهار داشت: پس از این نشست فاطمه اشرفی مشاور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و خانم اسماعیلی مدیرکل امور حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد کشور  از مناطق زیلایی و برخی روستاهای استان بازدید خواهند کرد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان در این نشست با اشاره به توجه ویژه این نهاد به مناطق محروم افزود: خوشبختانه اعتبارات مناطق محروم از سایر اعتبارات مجزا شده، و این موضوع زمینه خدمت رسانی را افزایش داده است.
فرید محبی گفت: تعداد 16 هزار و 847 خانوار در مناطق محروم ساکن هستند که در 6ماهه اول سال اولویت ما تامین اقلام ضروری از قبیل تامین یخچال و تانکر آب، وسایل خنک کننده و مواد اولیه بوده است.
مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به توجه ویژه به سو تغذیه کودکان زیر پنج سال عنوان کرد: در کنار خدمات کمیته امداد، استفاده از توان موسسات تهران هم سو با سایر خدمات می تواند در این مقوله موثر واقع شود.
محبی گفت: موضوع تامین مسکن زنان سرپرست خانوار موضوع بسیار مهمی است که باید به جد مورد بررسی قرار گیرد.
بيشتر


پیوندها
نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر
leader.ir
president.ir
parliran.ir
dolat.ir
fvpresident.ir


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir