1
1398/10/14 شنبه در پی شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد قاسم سلیمانی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در پیامی این ضایعه بزرگ را تسلیت گفت. بسم رب الشهداء و الصدقین منَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
متن پیام دکتر محمد امید به شرح زیر است:
بسم رب الشهداء و الصدقین
منَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
حاج قاسم سلیمانی از سرداران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس بود و با اخلاصی کم نظیر و تلاشی عزتمندانه در جبهه مبارزه با مستکبرین و دفاع از مستضعفین مجاهدت نمود و پس از سال‌ها مبارزه و حضور در خط مقدم جبهه مقاومت، در پی حمله جنایتکارانه تروریسم دولتی امریکا به یاران شهیدش پیوست. قطعا تک تک قطرات خون پاک حاج قاسم سلیمانی با دمیدن روح تازه ای به انسجام ملی و جبهه مقاومت اسلامی، شجره طیبه انقلاب اسلامی را بارور و مستحکمتر از همیشه خواهد نمود.
اینجانب با قلبی مملو از حزن و اندوه شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، سرباز ولایت و یاور امت را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده ایشان، فرماندهان و همرزمان آن شهید در جبهه مقاومت، علاقه مندان به انقلاب اسلامی در جهان و همه ملت شریف ایران تسلیت می گویم.
روحش شاد و راهش پر رهرو باد
                                                                                                  محمد امید
                                                                 معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir