01

02

03

04

05

06
1397/11/13 شنبه درحضور دکتر امید انجام شد؛ آغاز عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح عمرانی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح عمرانی زودبازده در سراسر کشور با دستور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حضور دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری آغاز شد. عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح عمرانی زودبازده در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور  با دستور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با رمز «یا فاطمه الزهرا (س)» در محل سازمان بسیح مستضعفین آغاز شد.
این مراسم با حضور سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری برگزار شد.

بر اساس برنامه‌‌‌ریزی صورت گرفته، این چهل هزار طرح عمرانی و محرومیت‌‌‌زدایی که در ٢٨ حوزه مختلف و در مدت چهار الی شش ماه به بهره‌‌‌برداری می‌رسد.

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آیین آغاز به کار ٤٠ هزار طرح عمرانی زودبازده گفت: دشمنان می‌‌خواستند چهل سالگی انقلاب اسلامی اتفاق نیفتد اما به لطف الهی شاهد این جشن هستیم.

وی افزود: با وجود دشمنی‌ها و توطئه‌های فراوان علیه انقلاب، در چهل سالگی این انقلاب الهام‌‌بخش فرزندان بسیجی یک کار بزرگ و هدیه‌ای به هموطنان را با آغاز به کار ٤٠ هزار پروژه عمرانی زودبازده آغاز می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج با تاکید بر اینکه حیات سپاه در خدمت‌‌رسانی به مردم است و بسیج در سراسر کشور خدمات بسیاری در حوزه‌های مختلف به مردم دارد، اظهار داشت: این ۴۰ هزار پروژه در مدت زمان چهار تا شش ماه به بهره‌‌برداری می‌رسد و بخشی از هزینه اجرایی این پروژه‌ها نیز توسط مردم تامین شده است.پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir