روستا
1397/1/22 چهارشنبه در جمع خبرنگاران مطرح شد؛ راه اندازی استارت آپ ها برای عرضه محصولات روستاییان معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری از راه اندازی استارت آپ ها برای عرضه محصولات روستاییان خبر داد و گفت: این امر به خرید گران تر از تولید کننده و فروش ارزان تر می انجامد.   ابوالفضل رضوی ظهر چهارشنبه در حاشیه نشست مشترک فرمانداران، بخشداران و مدیران کل با موضوع بررسی وضعیت اشتغال روستایی در جمع خبرنگاران گفت: ایجاد شغل یکی از خواسته های صریح مقام معظم رهبری و دولت است، در این مسیر از توانایی بانک ها، نهادها و بنیادهای حکومتی و اشخاصی که امکان این امر را دارند، باید استفاده کرد.

وی از راه اندازی استارت آپ ها برای ارائه محصولات روستایی و حذف واسطه ها خبر داد و گفت: این استارت آپ ها سبب خرید گران تر از تولید کننده و فروش ارزان تر به مصرف کننده ز طریق حذف دلال ها می شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: در مسیر توسعه اشتغال روستایی تسهیلات مناسب و ارزان قیمتی در نظر گرفته شده است، که دوره های تنفس خوبی دارند.

رضوی گفت: ایجاد ناحیه صنعتی در هر دهستان و ایجاد مراکز آموزشی، درمانی، خدماتی و امدادی در روستاها می تواند در جهت مهاجرت معکوس و افزایش جمعیت روستاها بسیار موثر باشد.پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir