معاونت توسعه روستايي

روستا

2.jpg

ind1ex.jpg

جلسه.jpg

جلسه2.jpg
1398/10/11 چهارشنبه جلسه شورای اداری شهرستان کوثر (استان اردبیل) با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تشکیل شد در جلسه شورای اداری شهرستان کوثر که صبح امروز با حضور دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و هیأت همراه تشکیل شد فرماندار شهرستان کوثر ضمن ارائه گزارش عملکرد دولت در شهرستان و همچنین ظرفیت ها و قابلیت های مختلف گردشگری، کشاورزی، صنعتی و... نسبت به درخواستهای شهرستانی و توسعه ای از جمله شروع عملیات پایاب سد گیوی، شروع احداث مجتمع های(آبرسانی آب شرب شهرستان، تصفیه خانه فاضلاب شهری،مجتمع فرهنگی هنری)، آسفالت راههای روستایی، پیوستن کوثر به رینگ 63kwخط انتقال نیروی برق میانه، اعلام محرومیت کوثر و استفاده از تسهیلات و امکانات مربوطه، افزایش سهم کوثر از تسهیلات کم بهره دولتی به سرمایه گزاران و... پرداخت.
در ادامه امام جمعه کوثر،نمایندگان کشاورزان، جوانان، دهیاران، سرمایه گزاران و ورزشکاران به بیان دیدگاههای و درخواستهای قشر مربوط به خود پرداختند.
دراین نشست؛ دکتر امید معاون  توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اظهار داشت: اقدامات و خدمات دولت در حوزه های مختلف زیرساختی از جمله گازرسانی بالای 86 درصد و 85 درصد IT روستایی و حمایت های تسهیلاتی ارزان قیمت روستایی در قالب طرح کارا، که موجب توسعه روستایی و آبادانی کشور گردیده قابل ارائه است.
وی همچنین از حمایت های جدی دولت در بخش توسعه شهرکها و نواحی صنعتی در شهرهای زیر 10 هزار نفر خبر داد و اعلام کرد: کلیه در خواستهای مطرح شده از سوی مقامات شهرستانی را با جدیت تمام در تهران منعکس و دستورات پیگیری و مسائل مربوطه را به مجموعه ذی ربط  صادر کرد.
در ادامه سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم به شهرستان کوثر(استان اردبیل) با حضور هیات همراه و مسئولین شهرستانی از کارخانه در حال احداث تولید شیشه خم اتومبیل در شهرک صنعتی کوثر و کارگاه تولیدی فرش آذرخش کوثر بازدید سرزده بعمل آمده و از نزدیک در جریان پیشرفت و روند امور مربوطه و لازم نیز قرار گرفت.
 


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir