دستور تشکیل ستاد حمایت از حرکتهای جهادی در استانها و دستگاههای اجرایی صادر شد
بنا به پیشنهاد دبیر شورایعالی جهاد سازندگی، معاون اول رئیس جمهور طی بخشنامه ای دستور تشکیل ستاد حمایت از حرکتهای جهادی را به وزارتخانه ها و استانداری‌ها ابلاغ کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، به نقل از دبیرخانه شورایعالی جهاد سازندگی، باتوجه به گسترش فعالیتهای گروههای جهادی و عزیمت اقشار مختلف بخصوص جوانان جهت خدمت رسانی در اقصی نقاط روستایی و دور افتاده کشور و لزوم برنامه ریزی و ساماندهی حرکتهای جهادی و ترویج روحیه جهادی و همچنین نیاز به حمایت کلیه بخشهای دولت از این حرکتها، با پیشنهاد سید امیرحسین مدنی دبیر شورایعالی جهاد سازندگی، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور طی بخشنامه ای دستور تشکیل ستاد حمایت از حرکتهای جهادی و جلسات آن را به وزارتخانه ها، استانداری‌ها و سازمان های متولی ابلاغ کرد.

طی این بخشنامه استانداران موظف شدند با تشکیل جلسات ستاد حمایت از حرکتهای جهادی، به ریاست استاندار و حضور دستگاههای ذیربط استان، بسیج سازندگی، بسیج دانشجویی و نمایندگان گروههای جهادی و مردمی، مصوبات خود را به دبیرخانه شورایعالی جهاد سازندگی ارسال کنند.
همچنین ستادهای حمایت از حرکت های جهادی در وزارتخانه به ریاست وزیر و دبیری نماینده شورایعالی جهاد سازندگی و همچنین مشارکت بسیج سازندگی، بسیج دانشجویی و نمایندگان گروههای جهادی و مردمی به نیازسنجی، پشتیبانی، هماهنگی و برنامه ریزی برای حرکتهای جهادی بپردازند.
در این بخشنامه از خبرگزاری ها و صداو سیما نیز خواسته شد به دعوت به اردوهای جهادی و تبیین اقدامات صورت گرفته در گروههای جهادی بپردازند.


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir


1393/5/21 سه‌شنبه
             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first
vice
 

معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور

آدرس : تهران - خیابان مطهری - خیابان  میرعماد - نرسیده به خیابان بهشتی - کوچه جنتی (سیزدهم) پلاک ۴۸ - کدپستی ۱۵۸۷۷۵۳۵۱۷

تلفن : ۹-۸۶۰۴۴۵۵۶

دورنگار : ۶۴۴۵۴۶۴۷ داخلی ۱۰۹۲